Radny wyszedł do ludu
Data: 13-09-2003 o godz. 09:31:32
Temat: Z Super Expressu


Tego jeszcze w stolicy nie było! Przemysław Zaboklicki, wawerski radny Unii Polityki Realnej, postanowił, że będzie prowadził swoje dyżury w... miejscach publicznych: w sklepie, na bazarze czy na ulicy.

Pierwsze spotkanie z mieszkańcami radny zorganizował wczoraj w... przychodni zdrowia. Przemyslaw Zaboklicki chce, żeby ze swoimi problemami przychodziło do niego jak najwięcej osób. Tymczasem na spotkaniach w urzędzie pojawiają się jedynie pojedyncze osoby.


- Po prostu nikt nie wie, że radny czeka na mieszkańców w urzędzie określonego dnia i o określonej porze. Chcę to zmienić. Będę organizował dyżury w miejscach publicznych, tam, gdzie przewija się wielu ludzi. Będą mogli do mnie przyjść i porozmawiać o problemach - tłumaczy Przemysław Zaboklicki.

Podczas pierwszego dyżuru w przychodni przy stoliku radnego zjawiali się głównie pracownicy służby zdowia. - Skarżyli się, że mają do pracy bardzo trudny dojazd, bo nie ma dogodnego autobusu. Dowiem się, czy w tej sprawie można coś zrobić - obiecuje Przemysław Zaboklicki.


Ewelina Cyranowska


Artykuł jest z LSI Wawer
http://www.wawer.waw.pl/beta

Adres tego artykułu to:
http://www.wawer.waw.pl/beta/modules.php?name=News&file=article&sid=115